Freight Broker/Dispečer za evropsko tržište

Naziv firme
MS Gruppe
Skraćeni opis
MS Gruppe duže od 10 godina posluje u oblastima špedicije i transporta, kupoprodaje vozila, uvoza i prodaje medicinskih proizvoda (maski, zavoja i sl.) i uvoza voća. Ovlašćeni je distrubuter za Piaggio motore. Sedište kompanije je u Rozenhajmu (Bavarska) u južnoj Nemačkoj.
MS Gruppe realizuje transporte širom Evrope, sopstvenim voznim parkom ili sa podizvođačima. Primarni transportni i logistički regioni su Nemačka i Austrija.
U 2021, sopstveni vozni park proširen je sa 10 na 20 vozila sa ceradom, nosivosti do 3,5 tone. Osim toga, uz vozila i vozače, proširen je i broj tržišta i uvećan kompletan tim, koji danas broji 23 ljudi.
Transporte vozilima veće nosivosti, MS Gruppe realizuje sa podizvođačima.
Opis

Kompanija MS Gruppe raspisuje konkurs za slobodnu radnu poziciju:

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezno odlično poznavanje jednog evropskog jezika – engleski, nemački ili italijanski (prednost ukoliko kandidat govori više jezika)
  • Razvijene komunikacione sposobnosti
  • Razvijene veštine organizacije rada i određivanja prioriteta
  • Posvećenost i težnja ka postizanju visokih rezultata
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje rada na Timocom platformi
  • Sposobnost za rad u dinamičnim uslovima
  • Sposobnost samostalnog usavršavanja i učenja kroz rad

Zaduženja:

  • Podsticanje rasta brokerskog poslovanja
  • Korišćenje profesionalnih alata i kontakata za identifikaciju potencijalnih kupaca
  • Precizno unošenje podataka o teretu, troškovima, kontroli i plaćanju u operativni sistem
  • Praćenje klijenata kako bi se osiguralo dogovoreno kretanje tereta i izbegle neželjene situacije
  • Efikasno i profesionalno sprovođenje zahteva nadređenih
  • Pregovaranje o cenama isporuke sa trećim licima kako bi se postigla što veća marža za traženi prevoz tereta
  • Vođenje računa o tačnosti prateće dokumentacije i rešavanje nepravilnosti ukoliko postoje
  • Dispečovanje dogovorenih prevoza i komunikacija sa vozačima
  • Obavljanje ostalih pratećih i dogovorenih obaveza

Benefiti:

  • Odlična mogućnost za napredovanje i usavršavanje
  • Rad za renomiranu nemačku kompaniju
  • Mogućnost velike zarade i ostvarivanja bonusa
  • Rad za evropsko tržište – nema vremenske razlike
  • Rad od kuće
  • Profesionalna obuka

Telefon
+4917632049715 (Viber pozivi)
Adresa za konkurisanje
Adresa
Klepperstrasse 35
Poštanski broj
83026 Rosenheim
Rok za prijavu
31/07/2022