Komisionar – operator u skladištu

Naziv firme
Schenker d.o.o.
Delatnost
Skraćeni opis
Kao globalni lider u industriji, Schenker sa ponosom podržava industriju i trgovinu u globalnoj razmeni robe. Pruža logistička rešenja poslednje generacije, definisana prema potrebama različitih industrija sa fokusom na elektronsku, automobilsku, mašinsku ali i industriju potrošnih dobara. Visoki kvalitet usluga bazira se na poslovnom konceptu „sve na jednom mestu“ koji Schenker promoviše od ranih dana osnivanja. Korisnicima je na raspolaganju potpun spektar transportnih usluga i kompletna organizacija logističkih lanaca pri čemu se klijent oslanja na samo jednog provajdera logističkih usluga.
Opis

Zbog proširenja obima poslovanja, kompanija Schenker je raspisala slobodnu radnu poziciju:

Lokacija: Šimanovci

Opis poslova:

  • Vrši odlaganje/sakupljanje robe sa skladišno-regalnih pozicija shodno vrsti robe i nalogu za komisioniranje;
  • Vrši ručni istovar, utovar i pretovar robe shodno vrsti robe a prema definisanim pravilima o bezbednosti na radu;
  • Rukuje ručnim transportno-manipulativnim sredstvima na odgovarajući i propisani način;
  • Proverava robu po kvantitetu i kvalitetu prilikom komisioniranja, prijema i otpreme;
  • Utvrđuje neslaganje količine ili oštećenje na robi koju komisionira i izveštava administraciju skladišta i Vođu smene;
  • Vrši kontrolu sakupljanja na nivou manipulativne jedinice prema nalogu za kontrolu;
  • Vrši obezbeđenje i konsolidovanje sakupljene robe na paletu prema definisanim procedurama;
  • Vrši mašinsko i ručno strečovanje i kantovanje konsolidovanih manipulativnih jedinica prema nalogu za rad;
  • Vodi brigu o obezbeđenju imovine skladišta i primeni propisa o Zaštiti na radu i protivpožarnoj zaštiti;
  • Primenjuje i održava sistem 5S, POP;
  • Organizuje i kontroliše higijenu i urednost svoje 5S zone skladišta u delokrugu svojih 5S odgovornosti;

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Jedna godina radnog iskustva na poslovima komisioniranja.

*Kompanija obezbeđuje zaposlenima prevoz.

Svoju biografiju poslati na mejl nevena.Bajkovic@dbschenker.com

Rok za konkurisanje 30.05.2022.

Adresa za konkurisanje
Adresa
Dositejeva ulica 45
Poštanski broj
22310 Šimanovci
Rok za prijavu
30/05/2022