Magacioner – viljuškarista

Naziv firme
cargo-partner
Skraćeni opis
cargo-partner je jedno od vodećih preduzeća koja se bave organizacijom avionskog, pomorskog i drumskog prevoza robe, kao i pružanjem usluga iz oblasti špedicije, logistike i skladištenja, sa sedištem u Beču u Austriji i kancelarijama širom Srednje i Istočne Evrope, SAD, Kine, Indije, Bliskog i Dalekog Istoka.

Naročito se izdvaja kvalitetom usluga u organizaciji prevoza kontejnerskih i avionskih pošiljki, ali i u organizovanju svih drugih vidova transporta, kao što su zbirni i pun kamionski prevoz u Srbiji i inostranstvu, kurirska dostava dokumenata i paketa u međunarodnom saobraćaju, posredovanjem u carinskom postupku, skladištenjem robe u Logističkom centru „cargo-partner“ u Dobanovcima, pružanjem kompletne logističke podrške isl.
Opis

Našem timu u Srbiji u logističkom centru u DOBANOVCIMA, potreban je:

Lokacija: Dobanovci, Ugrinovačka 205
ugovor, puno radno vreme

Opis posla:

  • Istovar/utovar kontejnera/kamiona ručno ili viljuškarom (sposobnost za obavljanje fizičkog rada)
  • Pripremanje, izdvajanje, slaganje, pakovanje, obeležavanje i sortiranje robe
  • Pripremanje prijemne i otpremne dokumentacije
  • Vođenje brige o opremi i održavanje čistoće u skladištu

Od vas očekujemo:

  • Da budete vredni, odgovorni, tačni i organizovani
  • Spremnost za dalje usavršavanje
  • Spremnost za prekovremeni rad

Dodatna prednost za kandidate koji imaju:

  • Iskustvo u upravljanju viljuškarom
  • Osnovno poznavanje računara
  • Osnovno poznavanje sistema za upravljanje u skladištu i osnovno poznavanje procedure carinskog skladištenja

Mi vam nudimo:

  • Redovnu mesečnu zaradu i bonuse u skladu sa vašim zalaganjem i postignutim rezultatima rada
  • Da radite u stabilnoj kompaniji

Mi cenimo:

  • Mišljenje naših zaposlenih

Ukoliko ste vredni i želite da se priključite našem mladom i uspešnom timu, mi bismo želeli da vas upoznamo.

Pošaljite nam odmah vašu biografiju i prijavu za posao elektronskim putem ili na adresu:
“cargo-partner” d.o.o. Beograd-Dobanovci,
Ugrinovačka 205, 11272 Dobanovci

Samo kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove biće uzeti u razmatranje, a najuži broj biće kontaktiran.

Izrazi korišćeni u ovom oglasu, a koji su radi preglednosti dati u jednom gramatičkom rodu, bez diskriminacije odnose se podjednako na muškarce i na žene.

Telefon
063 590 317
Adresa za konkurisanje
Rok za prijavu
30/06/2022