Magacioner – Viljuškarista

Naziv firme: Gebrüder Weiss
Pozicija: Magacioner – Viljuškarista
Delatnost:
Skraćeni opis: U Gebruder Weiss-u,  jednoj od najuspešnijih logističkih kompanija Evrope, vas očekuje više od 7.000 zaposlenih u 150 filijala i 30 zemalja širom sveta.  Pozivamo Vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto:  Magacioner – Viljuškarista
Opis:

U kompaniji Gebruder Weiss  jednoj od najuspešnijih logističkih kompanija Evrope, vas očekuje više od 7.000 zaposlenih u 150 filijala i 30 zemalja širom sveta.  Pozivamo vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto:

Lokacija:

 – Beograd – Dobanovci

Opis posla:

– prijem vozila i istovar robe

– kvantitativni i količinski prijem robe

– unos podataka o prijemu u sistem (Mantis)

– evidentiranje atributa zaliha u sistemu

– odlaganje robe na lokaciji za skladištenje

–  preskladištenje robe

– inventar zaliha, skladišta

– otprema vozila i utovar robe

– obrada naloga za izdavanje robe

– komisioniranje, pakovanje robe, formiranje pošiljaka

– štampa i lepljenje etiketa (paletnih, artikala, deklaracija)

–  čišćenje magacina i viljuškara

– briga o tehničkoj ispravnosti sredstava za utovar,opreme skladišta, IT opreme, ličnoj opremi

Uslovi:

– Osnovno obrazovanje

– Minimum jedna godina iskustva na pomenutim poslovima

– Poželjno iskustvo u upravljanju viljuškarima

Nudimo vam:

– Stimulativno radno okruženje

– Rad u dinamičnom i pozitivnom timu

– Stručno usavršavanje po evropskim standardima

Organizovan prevoz za zaposlene

Kontakt:

Ako ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu, pozivamo vas da nas kontaktirajte putem broja telefona 060/016-92-17

Rok za konkurisanje:

17. jul 2020. godine

Telefon: 060 016-92-17