Menadžer vodnog transporta i logistike

Naziv firme
Agent Plus
Skraćeni opis
Agent Plus Grupa osnovana je 2007. godine. Agent Plus d.o.o. Beograd, kao deo ove velike grupacije, zauzima vodeću poziciju na prostoru Jugoistočne Evrope u prekomorskom kontejnerskom transportu, čarteringu brodskog prostora, lučkoj agenturi na Dunavu i drugim unutrašnjim plovnim putevima, a zajedno sa kvalitetnom uslugom u oblasti kamionskog, avio transporta, zbirnih prevoza, špedicije i skladištenja robe pruža kompletnu logističku podršku.

Agent Plus doo je dobitnik sertifikata platinaste bonitetne izvrsnosti poslovanja AAA. U Agent Plus Grupi zaposleni su posebna pokretačka i razvojna snaga. Zajedništvo, pozitivan duh i veoma prijatna radna atmosfera deo su korporativne kulture i vrednosti koje se brižljivo neguju.

Opis

Dodatni kvalitet u brodskom transportu Agent Plus obezbeđuje investiranjem u sopstvene brodske kapacitete u cilju pouzdane i konkurentne realizacije ovog vida transporta, te vas zbog proširenja sopstvene rečne flote i povećanog obima posla, pozivamo da konkurišete na poziciju:

(1 izvršilac u Beogradu)

Glavna zaduženja:

  • Svakodnevno održavanje i unapređenje postojeće saradnje sa klijentima i brodarskim kompanijama, učestvovanje u pregovorima i ugovaranje poslova vodnog transporta robe,
  • Identifikacija novih poslovnih mogućnosti, razumevanje poslovnog okruženja, praćenje tržišta, identifikacija i upravljanje poslovnim rizicima i predlaže mere za unapređenje i poboljšanje pozicije kompanije na tržištu,
  • Organizovanje vodnog transporta robe uz direktnu, pažljivu i blagovremenu komunikaciju i korespodenciju sa klijentima i ino-partnerima i koordinaciju sa ostalim poslovnim jedinicima kompanije, u cilju pravovremene isporuke robe komitentima i realizacije ugovorenih poslova,
  • Praćenje realizacije i troškova vezanih za obavljanje prevoza radi ostvarivanja što boljih rezultata za konvoje ili plovne objekte kojima Kompanija raspolaže bez obzira da li su u vlasništvu ili time-charteru kod Poslodavca,
  • Obezbeđuje potpunu usaglašenost aktivnosti logistike sa zakonskim propisima, konvencijama, standardima i pravilima transporta, kao i sa pravilima i procedurama kompanije,
  • Sprovodi utvrđene ciljeve, poslovnu politiku i na adekvatan način promoviše i štiti interese kompanije prema trećim licima, uvek na profesionalnom nivou.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • Radno iskustvo- 3 godine na istim ili sličnim poslovima(razumevanje transporta i logistike u transportu je prednost)
  • Visoka stručna sprema saobraćajnog, tehničkog, organizacionog, ekonomskog, pravnog ili drugog usmerenja;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Znanje engleskog jezika (B2 nivo);
  • Odlične veštine komunikacije (verbalne, pisane i prezentacione) i organizovanja,
  • Samostalnost, posvećenost, proaktivnost i inicijativa,
  •  Sposobnost sistematičnog i brzog rešavanja problema,

Šta nudimo:

  •  Srdačno, prijatno i sigurno radno okruženje u kompaniji koja ispunjava najviše standarde poslovanja,
  • Stimulaciju za trud, zalaganje i postignute rezultate

Ako imate relevantno radno iskustvo i raspolažete potrebnim kvalifikacijama pošaljite nam svoju biografiju.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Rok za konkurisanje: 15 dana

Sajt
Adresa za konkurisanje
Rok za prijavu
23/05/2022