Predstavnik prodaje/Branch Manager

Naziv firme
DSV ROAD DOO
Skraćeni opis
DSV Road d.o.o. Srbija je deo multinacionalne logističke kompanije sa centralom u Danskoj. DSV spada u top 3 najvećih logističkih kompanija u svetu i prisutna je u preko 100 zemalja sa oko 75.000 zaposlenih. DSV Road d.o.o. Srbija sa sedištem u Krnješevcima vrši usluge međunarodnog transporta (drumski, pomorski, avio), skladištenja, carinjenja i distribucije robe u Srbiji.
Opis

Usled proširenja obima posla, kompanija DSV Road d.o.o., raspisuje konkurs za radno mesto:

Lokacije: Beograd, Jagodina, Kruševac, Smederevo, Subotica, Čačak, Šabac

Opis posla:

  • Analiza tržišta sa ciljem da se pronađu novi klijenti i unapredi prodaja logističkih usluga
  • Održavanje redovne komunikacije sa postojećim klijentima kao i ostvarivanje kontakta sa potencijalnim klijentima
  • Zasnivanje dobrih poslovnih odnosa i poverenja klijenata
  • Direktna komunikacija sa klijentima
  • Promocija firme
  • Aktivnosti koje podstiču razvoj i profitabilnost poslovanja
  • Obrada upita i priprema ponuda
  • Priprema i provera transportne dokumentacije

Uslovi za prijavu:

  • VSS/VŠS/SSS
  • Kandidati sa diplomom saobraćajnog fakulteta imaće prednost
  • Minimum 2 godine radnog iskustva u prodaji i logistici.
  • Znanje engleskog jezika – minimum B2 nivo (znanje jezika biće testirano tokom procesa selekcije)
  • Znanje rada na računaru (MS Office-napredni nivo)
  • Posedovanje prodajnih i pregovaračkih veština
  • Poznavanje međunarodnih transportnih procedura
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Vredna, poštena i ambiciozna osoba
  • Da kandidat nije kažnjavan i osuđivan
  • Spremni za rad u pozitivnom i stimulativnim okruženju koje vrednuje rezultate

Biće pozvani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Sve pristigle radne biografije biće tretirane krajnje poverljivo.

Slanjem radne biografije, kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje isključivo u svrhu regrutacije i selekcije za oglašeno radno mesto a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti. Podaci prikupljeni tokom procesa selekcije neće biti dostupni trećim licima.

Adresa za konkurisanje
Adresa
Prva Industrijska bb
Poštanski broj
22314 Krnješevci
Rok za prijavu
07/11/2022