Radnik u magacinu – viljuškarista

Naziv firme
Schenker d.o.o.
Delatnost
Skraćeni opis
Kao globalni lider u industriji, Schenker sa ponosom podržava industriju i trgovinu u globalnoj razmeni robe. Pruža logistička rešenja poslednje generacije, definisana prema potrebama različitih industrija sa fokusom na elektronsku, automobilsku, mašinsku ali i industriju potrošnih dobara. Visoki kvalitet usluga bazira se na poslovnom konceptu „sve na jednom mestu“ koji Schenker promoviše od ranih dana osnivanja. Korisnicima je na raspolaganju potpun spektar transportnih usluga i kompletna organizacija logističkih lanaca pri čemu se klijent oslanja na samo jednog provajdera logističkih usluga.
Opis

Zbog proširenja obima poslovanja, kompanija Schenker je raspisala slobodnu radnu poziciju:

Lokacija: Šimanovci

Opis poslova

  • Proverava robu po kvantitetu i kvalitetu prilikom prijema i otpreme;
  • Ispisuje dokumenta o primljenoj i izdatoj robi;
  • Utvrđuje neslaganje količine ili oštećenje na robi koju zaprima i izveštava administraciju skladišta i Vođu smene;
  • Vrši kontrolu izlaza na nivou manipulativne jedinice prema nalogu za kontrolu;
  • Vrši obezbeđenje utovarene robe na vozilu/kontejneru prema definisanim procedurama;
  • Vrši kontrolu vozila u 7 tačaka (carinska pošiljka) i kontrolu bezbednog postavljanja vozila na kamionsku rampu za početak utovara/istovara, a prema definisanim procedurama;
  • Vrši istovar, utovar, pretovar robe na vozilima i odlaganje i/ili sakupljanje robe sa skladišno-regalnih pozicija shodno vrsti robe i nalogu za rad;
  •  Rukuje transportno-manipulativnim sredstvima na odgovarajući i propisani način;
  • Vrši mašinsko i ručno strečovanje i kantovanje konsolidovanih manipulativnih jedinica prema nalogu za rad;
  • Vrši tehničko održavanje i manje popravke na transportno-manipulativnim sredstvima;
  • Vodi evidenciju tehničkog održavanja za transportno-manipulativna sredstva;

Uslovi za kandidate

  • Iskustvo na poslovima viljuškariste;
  • Minimum srednja stručna sprema;
  • CV nije obavezan
  • ugovor puno radno vreme, 1. i 2. smena

*Kompanija obezbećuje zaposlenima prevoz.

Svoju biografiju poslati na mejl nevena.Bajkovic@dbschenker.com

Rok za konkurisanje 15.07.2022.

Adresa za konkurisanje
Adresa
Dositejeva ulica 45
Poštanski broj
22310 Šimanovci
Rok za prijavu
15/07/2022