Šef održavanja voznog parka

Naziv firme:
POLET PARAĆIN DOO
Pozicija:
Skraćeni opis:
Preduzeće POLET iz Paraćina je osnovano 1995. godine i od tada je u stalnom usponu i razvoju. Nalazi se na placu od preko tri hektara, na samoj raskrsnici međunarodnog puta E-75 i puta E-761 (Paraćin – Zaječar). Osnovna delatnost preduzeća je usluga transporta robe u domaćem i međunarodnom drumskom saobraćaju. POLET je orijentisan ka prevozu tereta u zemljama Zapadne Evrope šleperima i kamionima sa prikolicom. Preduzeće ima veliki broj stalnih klijenata i poslova i u stalnom je porastu.
Opis:

Zbog povećanog obima posla firma POLET PARAĆIN DOO iz Paraćina raspisuje konkurs za radnu poziciju

Lokacija Paraćin

Uslovi:

  • Minimum viša stručna sprema tehničkog ili mašinskog usmerenja
  • Minimum godinu dana iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjna C, E kategorija)

Opis posla:

  • Briga o ispravnosti voznog parka
  • Mesečno i dnevno planiranje aktivnosti na održavanju vozila i mašina
  • Rukovođenje grupom za održavanje
  • Komunikacija sa stalnim dobavljačima iz oblasti održavanja
  • Organizacija rada, kontrola rokova i kvaliteta izvršenih poslova
  • Formiranje adekvatnih izveštaja i druge potrebne dokumentacije

Potrebne osobine:

  • Izražene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Fleksibilnost u radu
  • Posvećenost poslu i odgovornostima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski i prekovremeni rad

Nudimo Vam:

  • Odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada
  • Rad u dinamičnom i pozitivnom timu

Telefon:
063 550 525, 063 550 788
Adresa:
Knjaza Miloša 2G
Poštanski broj:
35250 Paraćin
Rok za prijavu:
01/12/2021