Vozač u međunarodnom drumskom transportu

Naziv firme
VMX Group
Delatnost
Skraćeni opis
VMX Group je mlada kompanija koja se ubrzano razvija u sektoru drumskog saobraćaja. U 2021. godini je vozni park narastao na 6 teških vučnih vozila sa kiper kadama i 4 šlepera sa ceradama. Trenutno se kiper kade voze u unutrašnjem saobraćaju, dok su cerade isključivo namenjene za međunarodni transport u EU. U 2022 je proširen park za još 2 šlepera sa ceradom. Tim broji 15+ ljudi… I rastemo… Najava za Q4 22 još 3 šlepera sa ceradom za međunarodni transport.
Opis

VMX Group raspisuje konkurs za poziciju:

Lokacija (baza) Ćuprija

Opis posla:

  • Prevoz robe u međunarodnom drumskom transportu
  • Priprema vozila
  • Praćenje potreba servisiranja
  • Preuzimanje prevozne dokumentacije
  • Kontrola robe i dokumentacije
  • Izveštavanje o prevozu

Uslovi za kandidate:

  • Posedovanje vozačke dozvole E kategorije
  • Posedovanje važećeg lekarskog pregleda za vozača
  • Posedovanje tahografske kartice vozača
  • Posedovanje licence vozača (CPC)
  • Da nije krivično osuđivan

Nudimo Vam:

  • Odgovornu poziciju, uz stimulativne uslove rada
  • Stimulativni finansijski uslovi
  • Redovna isplata zarade

Sajt
Telefon
062384207
Adresa za konkurisanje
Poštanski broj
35230 Ćuprija
Rok za prijavu
15/10/2022